| Cristinaaa57 a întrebat:

Hei tpu.Am reluat legatura cu un baiat cam dupa un an...nu am fost impreuna atunci pentru ca eram foarte timida.L-am sunat acu cateva zile ...totul parea ok.as vrea sa-i arat ca nu mai sunt asa, credeti ca merita sa-l sun in continuare? si daca-l sun ce-i zic?

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Hello.

Intai si intai asigura-te ca nu are prietena.
Dupa il iei cu lucruri "common" gen "Buna! Ce faci? Cum mai este scoala/facultatea... " Si dupa, cand vine ocazia ii dai un apropo "Ce frumos era cand eram impreuna... mi-am adus aminte de S. Valentine "

Dupa te descurci. O sa vezi daca este interesat sau nu din felul in care reactioneaza.

Succes!

| BoboM a răspuns:

Depinde si de el. Tu crezi ca el te merita? Daca da coninua sa il suni si spune-i ce simti