| Floricikpurpurie a întrebat:

Am revenit cu inca o intrebare...sau pot sa zic 2 happy
Pentru fete:
Care este barbatul perfect pentru tine? Cum ti-o imaginezi?
Pentru baieti:
Care este fata perfecta pentru tine? Cum ti-o imaginezi?
Poate dau si fundita :d

Răspuns Câştigător
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Desigur nu pe un cal alb
STAI! inainte sa citesti pune aceasta muzica si citeste calm ok? http://www.youtube.com/watch?v=noLrCDzAp5M

se spune ca nu conteaza cum arata ei bine conteazafrumusexea interioara este exprimata prin cea exterioara
Pt mine barbatul perfect ar arata cam asa(desi perfexiunea nu exista eu asa mias imaginao):ar trebui sa fie calm,sa aiba grija de mine, sa ma ridice cand cad, nu vreau cine stie ce top model(frumusetea cu anii dispare) ci pur si simplu sa ma faca sa zambesc, sami stearga lacrimile atunci cand viata imi pune pidici, sa fie langa mine atunci cand am nevoie.
Iatal pe cel carel caut fara aier pe cel care intr=o zi il vi gasi :D

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Tot ceea ce am scris este adevarat este scris din suflet happy

10 răspunsuri:
| gyovany95 a răspuns:

Fata/femeia ideală în primul rând trebuie să fie încăpățânată, geloasă și inteligentă. ASta mă atrage mai mult ca orice. FAta ideală nu trebuie să aibă un portret fizic bine stabilit, îi vei găsi oricum defecte, fata ideală va fi plăcută în timp, odată ce ajungi să-i cunoști substraturile! Fata ideală trebuie să fie comuncativă, să -și înțeleagă drepturile și să te facă să zâmbești! FAta ideală trebuie să fie condifentul tău. Fata ideală trebuie să fie capabilă să facă copmpromisuri pentru tine. Fata ideală nu se găsește, ea se descoperă!

| MadRaven a răspuns:

Barbatul perfect?
Amuzant, intelegator, iubitor, inteligent, unul care sa ma rasfete si care sa ma faca sa ma simt iubita si importanta.
Dar pentru tine?

| Floricikpurpurie explică (pentru MadRaven):

Pentru mine... poate fi oricum dar sa nu ma minta si sa nu ma insele urasc asta...si nu vreau sa mi se intample iar happy

| MadRaven a răspuns (pentru Floricikpurpurie):

Daca te minte / sau te inseala deja nu mai e barbat adevaratwinking

| Floricikpurpurie explică (pentru MadRaven):

Mdaa stiu...

| n1445 a răspuns:

Barbatul perfect nu exista. Numai daca te indragostesti de unul vei zice ca e erfect, dar cu timpul o sa-ti dai seama ca nu este.

Barbatul ideal insa... este acela care te iubeste chiar daca nu ti-o spune in fiecare ora, arata bine, nu bea si nu fumeaza(o bere doua nu are nimic, dar sa nu fie in fiecare zi la birt), are un suflet nobil fata de cei din jurul lui, este gelos (pana si gelozitatea demontreaza iubirea), si cel mai important: incapabil de a bate o femeie sau de a tipa la ea! :*

| Floricikpurpurie explică:

Adica cum ti-l imaginezi!
Pardon :d

| Alastaiiiir a răspuns:

Baiatul perfect (pentru mine ) trebuie sa aiba un suflet nobil, o voce calma, sa fie intelegator, inteligent, amuzant si comunicativ.Din punct de vedere fizic sa aiba parul blond sau brunet ondulat, ochii albastri sau caprui, sa asculte rock si imbracamintea sa fie de rocker.