| Sunnyツ a întrebat:

Am sa fac parte din juriu la balul bobocilor din liceul meu. Avand in vedere...uhmm...ca pana acum nici nu am fost la vreun bal organizat de liceu, ce ar trebui sa faca un jurat? Sa stea pe un scaun si sa dea note? Sa comenteze ceva? Explicati-mi..sunt un pic nedumerita. Cum ar trebui sa ma imbrac? Mersii mult!

1 răspuns:
| AccountDeleted a răspuns:

Sa iti dai cu parerea numarului executat de cei care concureaza la bal. Te poti imbraca elegant, intr-o rochita. Cu placere!