| Yo33 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste statusuri originale, nu din alea pe care le gasesti pe orice site...puppy dog eyesFundaa :*

Răspuns Câştigător
| kuchikisan a răspuns:

Buna! ♠Numai numai pentru ea
doar pentru zanica mea
m`ai dat peste cap de tot….
Ho nebuno nu esti foc.
♠1. Daca trece un minut
ma i`a foc sa te sarut ma
i`a foc de tine rau
ahh mancati-as botu tau
♠Tuh sa taci cand vbesk eo..nu.mi place sa minti cand mint si eo..nu.mi place sa-mi spoi "PA" asta e replica meah….
♠Hay zdreantso iesi in fata Da.i tu pofta d viata Arunca gesturi d tarfa din tine Suge.o km stii tu mai bine Te crezi mai buna k mine Dar el se pisa p tine Shy ma alege p mine
♥Daca te gandesti tot la ea! ti-a furat`o Ca tu prostuu` ai lasat`o
♠Te las` sa faci ce vrei u …doar stii bine ca intr-o zi…ai sa te intorci tot la mïne ..Sy q lacrimi in oki o sa-ti spun "pleaca! mi-am dat seama k nu erai pentru mine!"
♠Sunt un ingeras nebun.cand zambesc eu iese fum.sunt reteaua tinereti.dar si fiica frumuseti.sunt fitoasa cat se poate. tupeista pan’ la moarte.indrgita si stilata. ASTAI FATA ADEVARATA.
♠Când мă pяives†i` ce яegяe†i мai мuℓ†`~? Lucяuяiℓe pe caяe ℓe`ai avu†` `sau sanseℓe pe caяe ℓe`ai pieяdu†` •
♠Toti suntem in stare sa cucerim o fata, foarte putini suntem in stare sa o pastram langa noi.
♥Intre noi era chimie, acum e matematica, imi faci numai probleme!
☻1.Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panarama
2.Nu mint!
Pentru tine nimic nu mai simt.
3. Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tine
4.Bine arat, bine ma port
Nu`s pushtoaik de export
5.Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine
Sper sa-ti placa!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute