| danielgrig a întrebat:

Am si eu o intrebare:am un coleg care mereu in pauze(sunt in clasa a 8 a)se duce si vorbeste cu fete din alte clase din scoala si as vrea sa ma duc si eu sa vorbesc cu ele, dar nu stiu despre ce si ce sa le zic.Ma puteti ajuta voi? Si in plus ca imi place si de o fata din alta clasa si ieri am vorbit pe facebook prima data si luni as vrea sa vorbesc cu ea la scoala, dar ce sa ii spun?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre ce ora au ce ora au avut, adica chestii de scoala, dupa puteti sa o dati in altele.

| danielgrig explică (pentru anonim_4396):

Si cu ce as putea sa incep cand merg la ele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru danielgrig):

Daca nu le cunosti deloc va fi greu. Poate ala cunostea macar una si asa a putut sa se bage in vorba cu toate. Ori mergi impreuna cu tipul ala, si ala face cunostinta, ori nu stiu. Daca te duci fara sa te cunoasca o sa te creada probabil disperat.