| a întrebat:

Ce parere aveti de tigani?laughing
Vreau sa stiu parerile voastre:d
P.s:Scuze pt.categorie.

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Unii tigani sunt de treaba, vorbesc frumos, se compoarta adecvat. Dar altii, oh go on, numai zic!
Deci nu-mi plac, unii sunt OK dar cei mai multi lasa de dorit prin tot!
*-*

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ne fac de ras, dusi in salbaticie sa rada cand sar leii pe ei (cred ca nici aia nu au curaj sa-i manance la cat put).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie gazaţi.

| ๖ClaSSic a răspuns:

Plin de ei... Trebuie dusi departe, intr-o lume separata sa nu-i mai vad, aud sau MIROS! laughing

| mihnea123abc a răspuns:

Exilati ...huaa tiganii anumiti tigani aia care fura si fac alte chesti rele aaia care sunt cuminti si recunosc ca sunt tigani ii RESPECT.winking

| baddgirl a răspuns:

Hey,
Tiganii sunt o natie de oameni ca si romanii, italienii...Dar din cauza unora dintre ei care fac numai rele, au fost catalogati toti drept:ciorditori, nespalati, nesimtiti.Nu toti sunt asa, eu am intalnit cativa care erau mai diferiti, ca sa le zic asa.Dar parerile difera de la om la omhappy

| ChristinaGM a răspuns:

Sunt lenesi! Ar putea sa munceasca si ei sa fie ca toti oamnenii nu sa cerseasca si sa fure....asta e parerea mea. laughing

| mindyabusiness a răspuns:

Yucks! Sunt cam mirositori si cam injura pe strazi... De ce ai pus intrebarea asta? laughing

| explică (pentru mindyabusiness):

Ptr.ca si eu am cam aceeasi parere si voiam sa stiu daca majoritatea nu-i suportalaughing:d