| lauraeliza98 a întrebat:

Hei, TPU, am si eu o intrebare, vorbesc destul de mult cu fostul meu prieten, si mie de ceva timp imi place de el, si i-am zis dar a spus ca deocamdata nu vrea o relatie, cea mai buna prietena a mea il place, dar el a zis ca nu il intereseaza deoarece ma prefera pe mine..Imi zice "baby", cand are treaba imi zice sa am grija, si sa nu mai fac prostii..Nu stiu daca si el ma place. Funda la cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| 4343gddhkied a răspuns:

Dupa cum vorbeste, da semne ca te place, dar cand a zis ca nu e pregatit de o relatie, eh cam e cu scantei. Asteapta sa faca el primul pas!