| Aleeee95 a întrebat:

Hei TpU! Am şi eu o problemă, am 16 ani şi sunt cam imatură, mă port băieţeste şi sincer aş vrea să fiu mai "feminină". ce sfaturi îmi puteţi da? Fundăăăăă!

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......ur-sa-imi/
Nu se potriveste mult intrebarii tale, dar totusi sper sa te ajute cu ceva...

Majoritatea dintre noi o sa scrie: "Schimba-ti garderoba". Conteaza si cum esti imbracata, adica tipic feminin. Mai sexy, mai elegant...Depinde de imprejurari. Dar nu conteaza doar asta, conteaza si atitudinea. Feminina, adica sa ai un vocabular frumos (sa nu vorbesti urat), sa fi linistita/blanda, zambetul (conteaza mult), eleganta...

Sper ca te-am ajutat.
Bafta!

| AnemonaP a răspuns:

Pai,poarta fuste,date cu luciu de buze sau strugurel,imbracate in lucruri colorate,pantofi in picioare sau balerini,si fa-ti cate doua codite, bratari, inele...etc