| Alina893 a întrebat:

Hei, TPU! Am si eu o problema, azi la scoala, m-a vazut diriga cand ma imbratisa un baiat. Si e naspa pt ca sunt abia clasa a saptea, si sunt printre cei mai buni din clasa, iar baiatul ala e un repetent(trebuia sa fie a opta). Ce sa fac? Nu vreau ca diriga sa aiba o parere proasta despre mine, sau si mai rau sa-i spuna mamei ce s-a intamplat...cred ca mama m-ar Omori... Ajutor! Cum sa o conving pe diriga ca nu e ceea ce pare?

4 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Continui cu invatatul exact cum erai inainte happy Nu te schimbi si nu iti schimbi atitudinea happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ce daca te imbratisa? ce ti a facut? te a mancat? nu e ilegala imbratisarea nici la scoala nici acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu cred că diriginta ta e atât de imbecilă în cât să reacționeze în vreun fel din cauza unei simple îmbrățișări. nu-ți face griji, nu o să se schimbe nimic.

| Alina893 explică:

Pai ea a cam exagerat si mi-a spus ca Sa facem in afara scolii orice, si deja se gandea la chestii naspa...si nu vreau sa creada ca sunt vreo panarama. Si oricum sper sa fie bine si mersi pentru sfaturi laughing