| Titii a întrebat:

am un prieten de putin timp si vreau si eu niste statusuri care sa arate cat de mult il iubesc in asa putin timp. Funda:**

1 răspuns:
| Joanne a răspuns:

Eu cred ca, in cazul in care intr-adevar il iubesti ar trebui sa stii cum sa te comporti pentru ca el sa isi dea seama de acest lucru.
In cazul in care iti este mai greu si nu stii ce sa faci, comporta-te natural! Incearca sa iti petreci cat mai mult timp cu el fara sa il sufoci. Nu fi prea posesiva, acorda-i libertate pentru a-i arata ca ai incredere in el. Incearca sa il cunosti cat mai bine si lasa-l sa te cunoasca.
Multa bafta!