| GabriElla69 a întrebat:

Hei TPU happy Am vazut pe Facebook ca multe persoane au la stare " Se simte trist/fericit. " si as vrea si eu sa stiu cum as putea posta si eu asa.
Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| Moncherie a răspuns:

E o chestie care s-a lansat de ieri. Cand vrei sa scrii un status, acolo apare in partea de jos, un smiley gri, il apesi si acolo iti vor aparea starile pe care le poti alege

| GabriElla69 explică (pentru Moncherie):

Mie nu imi apare acel "Smiley gri" straight face crying

| unul1 a răspuns (pentru GabriElla69):

Nici mie nu imi apare...

| Moncherie a răspuns (pentru GabriElla69):

Dau printscreen imediat si iti arat.

| GabriElla69 explică (pentru Moncherie):

Mie nu imi apare asa..Nu imi apare nimic straight face.

| samynța a răspuns (pentru GabriElla69):

Trebuie să ai fb-ul în engleză!

8 răspunsuri:
| zidarcristi a răspuns:

Cand intri pe facebook e o bara care scrie " la ce te gandesti "daca ai calc in romana
oricum este o bara sus de tot dai clik pe ea si spui ce stare ai
Funda?

| Burlacu_Anna_Maria_1994 a răspuns:

Intra pe site-ul https://www.facebook.com/about/newsfeed si alaturate listei de asteptare.In ceva timp o sa primesti accept si o sa poti sa iti exprimi starea :*