| MidnightMemoriesMM a întrebat:

Hei TPU happy
Ambii mei părinti vor să ne mutăm în America peste 1-2 ani.
Voi în locul meu aţi pleca?
Problema e ca nu mă descurc excelent cu limba engleză, cum ar trebui..Sunt în clasa a 7-a, deci cred ca o să mă mut acolo înainte să încep liceul. Aveţi vreo idee care să mă ajute să învăţ în maxim 4-5 luni engleza?
Dau funda happy
Şi apropo. Meseriile în turism sunt bine plătite? Cum ar fi agent de turism, ghid turistic etc. Sau director în hotel.
Pentru ca dacă o să mă mut o să raman acolo.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Inveti mai usor cu americanii langa tine, pleaca pentru ca e viata mai buna a straini unde nimeni nu se enerveaza pe tine la ghiseu, patronii sunt mai buni si au simtul umorului... etc.