| Cristina_9230 a întrebat:

Anu asta termin clasa a 8-a... si nu stiu unde sa dau mai departe. intrebarea mea este:care dintre voi stiti cu cat se intra la pedagogic (ploiesti)? promit ca dau funditaaa! pe. s:si la socio-umane!big grin multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| haka a răspuns:

Depinde de profil intre 7.50.-9.00. Fundita?

2 răspunsuri:
| haka a răspuns:

Se ira cu 8.70

| MONYKKKKKKAAAAAAA a răspuns:

Pai eu sunt la profil pedagogic dar nu in sibiu.(nu public unde sunt)! Ai de dat probe eliminatorii la romana, educatzie fizica, desen si muzica! Ultima fata care a intrat a avut media 8, 70! Si inca doua fete care earu respinse au intrat pe loc de rom.