| Dedeu04 a întrebat:

As dori sa-i cumpar iubitului meu un cadou romantic, dar nu stiu cesad Funda pentru cat mai multe exemple

2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Poti sa ii iei un tricou personalizat, o cana cu fetele voastre sau o bratara cu initialele voastre.

| ValentinnaV a răspuns:

Pff..depinde cati ani are. poti sa ii cumperi o camasa destul de frumoasa.un ceas.o bratara cu initialele voastre.o fotografie speciala pentru voi..sa ii pregatesti felul lui de mancare favorit.un ceas. poti sa cumperi doua tricouri identice unul pentru tine unul pentru el cu mesaje haioase.un parfum daca stii ce ii place..jocuri..orice baiat/barbat e innebunit dupa jocuri..sau aproape..tot aiahee hee Um..sau bilete la un meci de fotbal..incearca sa dai de un prieten de al lui.ei cred ca stiu clar ce ar vrea.Dar oricum faptul ca te are pe tine aproape cred ca este un cadou destul de frumos. Sper sa ai o zi a indragostitilor cat mai frumoasa :3