| annaanne3 a întrebat:

:*
As dori si eu sa va intreb cevaa.
Am 13 ani si sunt din Constanta. Unde as putea sa ma duc si eu pentru cursuri de modeling sau poate cursurii de fotografie ( sa fiu pozata, nu sa pozezz pe altcineva ).
Multaa lume imi zice ca ar trebui sa fac asa ceva daca imi place dar nu stiu de unde sa incep. Poate castinguri, sau sa trimit poze la agentii. Habarnam! ajutati-ma voi. daca stiti ceva site-uri sau locuri in Constanta unde pot face asa ceva va rog spuneti-mi!:*
Dau Fundaaaaaaaa + vot!

2 răspunsuri:
| Roessess a răspuns:

Daca esti dispusa sa faci asta, adica daca u chiar vrei sa faci asta atunci contacteaza.ma printr.un mesaj apoi o sa vorbim si sa stabilim candva sa ne intalnim si poate te iau cu mine la agentie. Sa fie clar eu sunt model si fata celui care detine agentia de modeling. Insa agentia este din bucuresti dar asta nu are legatura cu tine. As vrea sa te vad in realitate si sa stiu cateva date despre tine.

| annaanne3 explică:

Hei:* acum am vazut mesajul, as fi incantata:d.
trimite-mi un mesaj cu id-ul tau te rogg.
Astept sa discutam:d