| annaanne3 a întrebat:

:*

As dori si eu sa va intreb cevaa.

Am 13 ani si sunt din Constanta. Unde as putea sa ma duc si eu pentru cursuri de modeling sau poate cursurii de fotografie ( sa fiu pozata, nu sa pozezz pe altcineva ).

Multaa lume imi zice ca ar trebui sa fac asa ceva daca imi place dar nu stiu de unde sa incep. Poate castinguri, sau sa trimit poze la agentii. Habarnam! ajutati-ma voi. daca stiti ceva site-uri sau locuri in Constanta unde pot face asa ceva va rog spuneti-mi!:*

Dau Fundaaaaaaaa + vot!

2 răspunsuri:
| YoungSteve a răspuns:

Du-te pe la scoala mai intai ca sunt multe "modele" care "nu stie sa vorbeste romaneste"

| jessyka_9063 a răspuns:

Cauta pe net mai precis google si sigur vei gasi
succes!