| JustmeV a întrebat:

As vrea sa citesc o carte despre adolescenti. Recomanda-ti-mi va rog una, si spune-ti-mi cateva idei despre cartea respectiva. Dau fundita frumoasa. Multumesc love struck

Răspuns Câştigător
| NobleHeart a răspuns:

Buna! http://www.libris.ro/......2360.html. Ai aici o carte care mi-a placut la nebunie.I hope you enjoy it. :)

1 răspuns:
| Fluffy2 a răspuns:

"Elevul Dima dintr-a saptea" de Mihail Drumes.E extrem de frumoasa si la momentul asta este cartea mea preferata.Iti recomand sa o citesti, e o carte extraordinara.