| Lucy298 a întrebat:

As vrea sa spal( nu la masina, ci de mana) un tricou negru, cu imprimeu in fata si pe spate.dar nu stiu cum, si cu ce sa il spal in asa fel incat sa nu isi piarda negrul. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

De mana : il intorci pe dos (cum a zis seriosul) il pui intr-un lighean cu apa calduta bagi niste detergent si-l lasi peste noapte; dimineata il clatesti si gata
la masina : da, poti sa-l speli dar temperatura apei trebuie sa fie pe; a 40-45 de grade
si mai simplu : da-l lui maicata

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa il speli si la masina, il intorci cu imprimeul pe dos si foloseste detergent special pentru rufe colorate