| rEbE98 a întrebat:

Hei TPU as vrea si eu niste statusuri faine fara pitziponceala alea alea... si nu dinalea foooarte sentimentalelaughing statusuri simple happy mersi dau funda la cele mai faine happy happy

1 răspuns:
| kaileemckenzie a răspuns:

Fetele știu să zâmbească chiar și atunci când sunt triste.
Băieții știu să mintă că iubesc chiar și atunci când nu e adevărat.

Stiu ca sentimentul nu este reciproc, dar este trist sa cred ca tu esti cel mai bun lucru pentru mine.

Încrederea nu se cumpară ea se câștigă. happy

Cand o sa cresc, vreau sa am un baiat inaintea unei fete, pentru ca atunci cand fetita o sa sufere, fratele ei sa il bata pe cel care i-a frant inima. laughing big grin