| Black97Rose a întrebat:

Hei TPU ati putea sa imi spuneti cateva pozitii de fotografiat pentru fetele slabe? Multumesc anticipat! :*

4 răspunsuri:
| anonyymuusss a răspuns:

Cum ai vrea sa iti "spunem" pozitii?

| Croampa a răspuns:

Pai cele mai clasice sunt: cu mana in par, cu botic de ratusca, prim plan, ceva nu conteaza pozitia dar sa fie pe fundal faianta sau ceva din baie, pozitia sprijinita de perete si cam atat! happy
Sper ca te-am ajutat! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inspira-te de la modelele de la Victoria's secrets:
https://www.victoriassecret.com/

| MskDesign a răspuns:

Vrei sa le pui pe "marele" Facebook? Stai linistita! Citeste cartea "Caderea Constantinopolului" si cu siguranta vei fi mult mai relaxata si mai multumita decat sa te gandesti la fotografii in pozitii cu fete slabe. Orice persoana are ceva frumos.Acel frumos poate fi fizic sau in interior.