| anonim_4396 a întrebat:

Azi e ziua mea happy. Si am o intrebare cam ciudata...
Azi vreau sa imi servesc colegii cu bomboane, dar eu sunt mai timida si nu stiu cum sa ii zic profei cand ma duc cu bomboanele la ea ca vreau ca colegii sa imi cante LMA si apoi sa ii servesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

,,La multi ani!,, nu ar trebui sa iti fie rusine.ii zici profei ca e ziua ta si vrei sa iti servesti colegii cu bomboane

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scoate bomboanele pe masa, cand intra profa le iei in mana si te duci spre ea. o sa isi dea seama despre ce e vb, nici macar nu trebuie sa spui ceva

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La multi ani! Ii spui celei mai bune colege si te promoveaza ea, sau pui bomboanele pe banca ta si le spui ca le-ai primit de ziua ta si vrei sa le imparti ca nu poti sa le mananci singura!

| klimassan a răspuns:

Pai tragi aer in piept si de duci la ea si i zici ca sigur o sati respecte dorinta.
La multi ani