| anonim_4396 a întrebat:

Azi mama a aflat ca am fost cu un grup de prieteni intr-un bar si nu i-am spus. [ un tampit de prieten de familie m-a vazut in acel bar]. Si mi-a spus ca nu mai are incredere in mine sad. Ce pot face sa ii recapat increderea sad.

Răspuns Câştigător
| EFE21 a răspuns:

In primul rand, spune-i ca ce are daca te-ai dus, ai iesit si tu cu prietenii la un suc. nu e nimic rau. Crezi ca ea nu a iesit cand era de varsta ta? oh go on... Si spune-i ca daca chiar avea incredere in mine nu si-o pierdea din vorbele unui simplu vecin. Asta e, viata e facuta sa o traim, desii parintii stiu mereu ce e mai bine, spune-i ca-ti pare rau si ca nu o sa mai faci. Spre exemplu poti deschide subiectul. : Mama, daca vreau sa ies si eu cu prietenii, asa, rareori, unde sa ies? sau na. dupa care afirmi si spui Da mama. FUNDITA?