| ILoveWeekends a întrebat:

Azi-noapte am avut un vis interesant. Visam ca trimit mesaje sms baiatului pe care il iubesc si el la fel mie. Am mai visat la fel acum mult timp deci asta e al doilea vis in care ne trimitem mesaje text. Deci ce inseamna asta? Am cautat undeva si am gasit:
www.visele.ro/vise-cu-litera-m.php?s=100

- Visul in care trimiti sau primesti un mesaj text (sms) face referire la felul in care interactionezi cu altii si cu grupul tau de prieteni. Visul poate eluda, de asemenea, implicatii romantice. Alternativ, sms-ul reprezinta mesaje de la subconstientul tau.

Asta scria acolo. Dar ce inseamna " Visul poate ELUDA implicatii romantice"?

2 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Visele raman doar vise, crede-ma.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nu tot ce visezi are neapărat legătură cu realitatea. Eu niciodată n-am visat ceva ce are legătură. Adică azi-noapte am visat zombie şi sigur cu va veni apocalipsa cu zombie.