| bubblex a întrebat:

Bafta tututor saptamana aceasta la examene!
Sper sa fie subiecte accesibile si sa luam cu totii note mari!
Pentru care dintre probe aveti cele mai mari emotii?

In orice caz, sper sa fie totul OK si sa ne distram apoi toata vara!
De aceea, va urez din nou multa bafta!

2 răspunsuri:
| Madilyn a răspuns:

Eu nu am emotii pentru ca m-am pregatit din greu, insa sper doar sa nu ne pice de comentat o poezie. straight face Nu neaparat ca nu m-as pricepe, stau ok la capitolul asta, numai ca nu-mi place deloc si din unele poezii nu pricep nimic. rolling eyes

Oricum, speram ca o sa fie bine. :*
Bafta si voua >big grin

| neBuna1 a răspuns:

Multumesc la fel! >; d<

Eu sunt total indiferenta.hee hee. Putine emotii o sa am la mate. tongue

Oricumm`. distractie placuta vara asta! >; d< Si muuultaaa bafta!;*