| CrazYgirl_4233 a întrebat:

care ati citit cartea neagra a secretelor si laleaua neagra? imi puteti spune si mie despre ce eeste vorba in cartea laleaua neagra si cartea neagra a secretelor ca as vrea la le cumpar si nu stiu dca sunt bune.ma puteti ajuta? dau funda si vot love struck

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit "Cartea neagra a secretelor".
Este o carte geniala,merita sa o citești.
Este vorba despre un băiat care fuge de acasă deoarece este bătut de tatăl sau, întâlnește un bărbat, Joe, care este cămătar și ajung sa cumpere secrete.
Mai mult nu-ți spun, citește și te vei convinge ca este o carte superba.