| 15BeautifulNightmare15 a întrebat:

Care v'ati uitat la Nightmare Before Christmas? Vai deci e bestial filmul desii e vechi love struck Jack e att de frumos si Sally atat de secsii :]] Deci m'a marcat filmul acela straight face Ce'mi place cantecul lui Sally love struck De Amy Lee. Am facut si eu un cover dupa melodia aia big grin. Cum vi se pare? >: Astept pareri :O3. O zi buna :*!

2 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

Iubesc filmul asta. E prefereatul meu. Tim Burton e genial. Danny Elfman a creat cea mai tare coloana sonora. Lock, Shock si Barrel sunt geniali.(personajele preferate dupa jack si oogie boggie)