| Buuff a întrebat:

Hei TPU ...care vi s-a parut cel mai tare film ever!? care v-a socat cat a fost de bun?! funda pentru cel mai bunhappy

4 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Mie foarte mult mi-a placut filmul „Click-zapând prin viata"
A fost primul film la care am plâns.NU este pe placul tuturor dar mie imi place la nebunie si l-as revedea oricand cu placerewinking

| UatDăFac a răspuns:

CLAR, "Donnie Darko" happy [trebuie sa ai si un intelect mai ridicat pentru a-l intelege, si eu am reusit si mi s-a parut un film de nota 2000]

| adisuper a răspuns:

Let me in

| tweetym a răspuns:

The notebook :X