| Panteraa a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii i-au unui baiat de 15 ani? Buget pana in 40 lei.

Răspuns Câştigător
| BackInTime a răspuns:

Un tricou mai deosebit ori un tricou cu voi doi daca ai poze impreuna cu el http://www.tiparo.ro/tricouri-personalizate-cu-poza-ta

2 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Un ceas frumos de mana, un parfum, un portmoneu de baieti. Sunt multe optiuni, dar acum nu imi vin in minte. Ce zici e bine ce am scris? Merit funda?

| Chrissy92 a răspuns:

Buna zic ca ar trebui sa ii cumperi ceva folositor,un parfum,o curea,un ceas, o cana personalizata, un tricou, o husa pentru telefon, si ca sa il indulcesti un pic o cutie de bomboane de ciocolata, iar tu pentru el esti cireasa de pe tort happy Bafta