| Simina288 a întrebat:

Hei TPU.Ce cadou i-as putea face unei prietene foarte bune?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu stii ce i-ar place.

| MariaHr a răspuns:

Ii poti face cadou o rama unde sa puneti o poza cu voi doua (si inainte de a pune poza sa-i scrii in locul pozei ceva de genu' : "Iti place?
Ok atunci.
Acum peste biletelul asta tu vei pune poza cu noi doua...acest bilet va ramane in spatele pozei asteia, iar dupa cativa ani as vrea sa-l vad, sa stiu ca te-ai bucurat de el si ca prietenia noastra inseamna mult pentru tine"

| Pizzaislife a răspuns:

O rama, un lantisor sau bratara din argint cu pandantiv poate personalizat; daca i place make-up poti sa i dai si o trusa de machiaj, de obicei ceva personificat e mai apreciat