| rockellmy35 a întrebat:

Ce fac daca imi place un baiat si multa lume spune ca si el ma place dar el nu ma baga prea mult in seama..cu toate ca a dat semne ca m-ar place. unii zic ca e timid.ce credeti? funda! happy

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Buna!
Amandoi va placeti, dar va e teama sa faceti primul pas. Recomandarea mea este, daca chiar il placi, sa-l lasi sa afle acest lucru direct sau indirect, astfel incat sa obtii oreactie, acre sa iti spuna daca te place si el.