| rockellmy35 a întrebat:

Ce fac daca imi place un baiat si multa lume spune ca si el ma place dar el nu ma baga prea mult in seama..cu toate ca a dat semne ca m-ar place. unii zic ca e timid.ce credeti? funda! happy

Răspuns Câştigător
| NickiMary14 a răspuns:

Pai, daca e timid, normal ca poate te-a placut sau poate te place, nu se stie, incearca sa vorbiti mai mult, sa te bagi in seama, sa faci glume, poate asa va apropiati si va placeti reciproc, si apoi poate sunteti un cuplu! Funda te rog?happy

4 răspunsuri:
| DeeaCrissTina a răspuns:

Poate el chiar te place si este prea timid sa-ti spuna, eu zic sa-i spui ca-l placi ca n-are ce sa ti se intample rau, merita sa incerci sa-i spui poate el chiar te place cine stie.winking Sper sa te ajut happy

| lacrima15 a răspuns:

Sa sti ca si eu sunt in aceeasi situatie si eu am postat pe TpU o asemanatoare intrebare ca a ta! Eu stiu ca baiatul pe care il plac e timid.si vorbeste cu mine doar daca il intreb ceva! si stiu ca si el ma place dar in gandul meu spun.........Hei ce doamne mai astepti? Dar ma uit atenta la elsi il privesc subtil, incerc sa gasesc subiecte de comunicare, spun o gluma, dar nici eu nu stiu acum ce vrea sa faca! Incearca sa gasesti odata un loc in care sa fiti doar voi 2 si sa incepi sal intrebi despre el, poate il iei de mana., si fa tu primul pas daca ai curaj dar eu nu am avut! Fii macar tu curajoasa! Bafta!:*

| rockellmy35 explică (pentru lacrima15):

Mersi mult...incerc.happy

| lacrima15 a răspuns:

Npk! La mine nu a avut rezultat!