| TheCrab a întrebat:

ce parere aveti despre jocurile gen: barn buddy, farm ville, sorority life...chestii de-astea...care iti ocupa timpul? eu sunt obsedata de ele. dar as vrea sa ma las. ce parere aveti? sa ma las de ele ca sunt o pierdere de timp? sau sa continui?sad

1 răspuns:
| B.A. a răspuns:

Nu este ceva foarte folositor.
Si eu eram la fel intr-un timp pana am descoperit un club la scoala :X:X.
Poti incerca sa mergi la biblioteca si alte sporturi big grin
Iar acum ...nici calcutorul nu te ajuta (prea mult face chiar rau)