| MxR a întrebat:

Hei TPU, ce sa mai fac? m-am plictisit deja si simt ca pierd vara / Imi dati niste idei? ofer funda

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ceaiuldetei a răspuns:

Învață ceva nou. Apucă-te de ceva nou.

Citește ceva ce nu ai citit. Apucă-te de sport. Călătorește. Învață un instrument muzical. Învață o limbă străină. Învață să cânți. Învață să gătești. Învață să nu te mai plictisești.

Pentru asta, trebuie să faci ceva mereu : ) și pentru asta, ca să nu te urci pe pereți, trebuie să faci lucruri care îți plac. Pentru că dacă îți plac numai "puțin", atunci ai să te plictisești foarte tare. Caută ceva ce îți place mult. Succes. : )

| alexandra_8042 a răspuns:

PLimbate cu bicicleta, rolele!

| Robbert_Alex_1996 a răspuns:

Du-te la piscina cu prietenii.