| NoNameasdod a întrebat:

Ce site-uri stiti unde as putea vinde anumite lucruri, la mana a 2 a sau noi (accessorii, etc. ) ceva de genul site-ului Okazii sau Tocmai.Ro :*. Astept raspunsuri cu cat mai multe site-uri.Dau FUNDA.

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Poti incerca pe mercador.ro. Eu fac acelasi lucru in prezent, iar acolo poti face si schimb cu alte persoane, daca doresti. Si e gratis. Singurul lucru pe care va trebui sa-l faci va fi sa-ti reactualizezi anunturile, din cand in cand (vei fi anuntata prin e-mail), pentru ca ceilalti sa le poata vedea.

| junkistul a răspuns:

Pe publitim, public24bet,