| Mimi4321 a întrebat:

Ce trebuie sa inteleg daca un baiat imi povesteste problemele lui si cauta consolare la mine, chiar daca stiu ca are iubita? Nu vreau sa le stric relatia si uneori evit sa vorbesc cu el.( o data a plâns în fața mea si nu am stiut cum sa reactionez ). Nu stiu ce sa inteleg din asta si ce sa mai fac. Sfatuiti-ma.

Răspuns Câştigător
| samuelrockwer a răspuns:

Buna! El iti spune tie problemele lui ca are in tine incredere, poate nu are incredere in iubita lui cum are in tine, poate se simte mai bine cand iti spune tie de problemele lui, cine stie poate simte ceva pentru tine, eu te-as sfatui mai bine intreaba-l sa nu-ti fie rusine (de ce face asta ), intreaba-l poate simte ceva pentru tine ♥. Succes!

4 răspunsuri:
| Adnrs a răspuns:

Probabil se simte apropiat de tine şi are incredere să îți povestească ce are pe suflet.

| buburuzaDLP a răspuns:

Probabil te place, il consolezi si se simte confortabil, aparar si relaxat. Ori vrea sa ii fi cmbp ori...prima varianta e

| BlackRose03 a răspuns:

Probabil te consideră o buna prietena si te vede drept o sora cu care isi poate împărtăsi problemele.
Cred ca e mai dificil sa-si împărtășească problemele cu persoana iubita decat cu o amică.
Continua sa-i fi alaturi si sa-l consolezi.Nu te distanta de el(daca iti spune ca are pe suflet si esti una sau singura căreia ii spune cred ca ar fi profund rănit sa piardă prietenia cu tine)si încearcă sa-l privesti drept un frate.
In orice caz, relatiile nu sunt pe viața.Cand se va despărți de prietena lui vei fi acolo sa'l consolezi si in viitorul apropiat daca simte la fel sa va întemeiati o relație.

| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca-i smecher si incearca toate tertipurile ca sa-i cedezi la sex.