| Iuliianaa a întrebat:

Cea mai bună prietenă a mea este îndrăgostită de fratele meu. iar mie nu prea îmi convine deoarece când suntem toţi trei împreună [eu, ea, fratemiu] nu mă bagă în seamă deloc şi râde numai cu fratemiu. i-am atras atenţia de multe ori pentru chestia asta dar ea spune că "te superi prea repede, stau cu tine" dar de fiecare dată se întâmplă la fel. nu ştiu ce să mai fac. ea are 18 ani, iar fratemiu are 17, cu fratele meu nu prea mă cert din cauza asta, adica pe el nu sunt supărată. eu sunt muult mai mică decât ea, cu 4 ani laughing Oare e din cauza vârstei? Adica ei sunt aproape de aceeaşi vârstă şi este şi normal să se înţeleagă mai bine... dar na, eu mă supăr, adica mă simt prost când sunt cu ei. ce aşi putea să fac? sad

1 răspuns:
| ioscry a răspuns:

Sa ii lasi singuri! u esti micuta, iar ei sunt la varsta adolescentei can iubirea isi face aparitia! incearca sa ii lasi singuri, si apoi o sa vz ca prietena ta o sa inceapa singura sa iti povesteasca despre cele intamplate! incearca asta si apoi trimite-mi msg si zi-mi daca ti-am fost de folos! oki