| prettygirl16 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa-mi spuna daca pot sa ascund tot ce postez sau ce imi posteaza cineva mie pe perete doar de anumite persoane. Stiu ca pot bloca, dar aici este vorba de mama si isi da seama daca o blochez, vreau pur si simplu sa ii apar la prieteni, dar sa nu ii apara si activitatea mea pe facebook. Funda - cel mai clar raspunsbig grin Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| blueve a răspuns:

Cand vrei sa distribui o poza undeva jos iti apare prieteni si prietenii prietenilor apesi acolo si jos de tot scrie personalizat si e un x si scrie ascunde de... acolo scrii numele mamei tale( de facebook) si iti ascunde tot ce faci tu de ea Sucess!

1 răspuns:
| Gnomul a răspuns:

Da, poti sa ascunzi dar trebuie sa fii atent ceea ce imposibil, eu te sfatuiesc sa nu mai faci activitate pe facebook sau ce ai tu.