| CoCaCoLa a întrebat:

HEI TPU
cu ce pot sa mai scap de fumul de tigari de pe plamini am auzit ca cu lapte
e adevarat si daca da cu ce se mai poate
dau fundita urgent

5 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

De ce? Ti-e frica de o radiografie pulmonara? Daca esti destul de matur/a sa fumezi, poti sa-ti si asumi lucrul asta. Multa sanatate!

| Choco a răspuns:

Cu nimic! laptele ajunge in stomac si nu in plamani. pff

| SylviuCatlin a răspuns:

Da e adevarat! am auzit si eu cu lapte crud, dar cred ca nu mai fumezi dupa?big grin

| kevin_2713 a răspuns:

Cum poti sa te lasi sa fumezi si sa scapi de fumul din plamani laughing)

| kevin_2713 a răspuns:

Cum poti sa te lasi sa fumezi si sa scapi de fumul din plamani laughing)