| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost cand persoana iubita v-a sarutat si ce ati simtit atunci? Vreau o scurta povestioara, cum s-a intamplat.: D Dau funda celui mai sincer si romantic raspuns. happy :*

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Buna happy
Cum a fost? pai cred ca nu pot descrie in cuvinte ce am simtit in acele momente.Pur si simplu a fost niste momente frumoase.
Eram in bloc cu prietenul meu, ascultam muzica si vorbeam.Din vorba in vorba s-a apropiat usor de mine, ne-am uitat in ochii unul in ochii celuilalt cateva secunde, si pe urma s-a intamplat big grin.In momentul ala parca simteam ca zbor laughing, totul in jurul meu parca se oprise, inima imi batea atat de tare, si aveam mii de fluturasi in stomac.A fost minunat.Numai conta nimic,important a fost ca eram cu el, si atat, nimic altceva.
Nu voi uita niciodata aceea zi, si imi amintesc perfect fiecare detaliu, de parca ieri s-ar fi intamplat happy

| corbulalbrosu a răspuns:

A fost minunat, de neuitat mai ales cand limba ei in gura mi-a bagat, aproape ca am lesinat eram pur si simplu sufocat, doar picioarele mi-au tremurat pana in momentul in care a terminat.Mi-a placut si am reluat, limba iar mi-a bag...

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru borntotwerk, thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eram la scoala la o serbare(cea de craciun)..Toate fetele erau in rochii, baietii imbracati in sacouri si
papioane.Am jucat in carti la provocari
si normal ca eu am pierdut fiecare mi-a dat cate o provocare prosteasca si el prin semne mi-a dat de inteles ca trebuie sa-l sarut. Dupa cateva runde a inceput nebuneala, cineva a stins lumina si toti am inceput umble sa urle pe acolo(eram in clasa) el asa prin intunericul cela a venit spre mine m-a luat in brate si ne-am dus intr-un colt mai retras, acolo mi-a luat fata in maini si m-a sarutat lung... happy