| George192 a întrebat:

Hei TPU cum as putea sa fac bani usor (fara siteuri) am nevoie pentru achizitionarea unei biciclete si a unei camere go pro 4 am nevoie maxim pana la inceputul verii

2 răspunsuri:
| razvan34567 a răspuns:

Https://ytimoney.xyz/117457120213658/ poti face catchea de aici daca esti interesat

| TheMan007 a răspuns:

Pentru o bicicleta si Go Pro 4, pana la vara, nu prea sunt solutii de facut bani usor. Adica, fara munca multa, da, sunt, impartit de pliante sau part-time job-uri, dar nu cred ca o sa-ti aduca suma necesara in timp util.