| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPUhappy

Cum as putea sa imi sterg intrebari? Am mute in care nu ati raspuns si as vrea sa le sterg sau mi mi se mai intampla sanu se puna toata intrebarea si as vrea sa le sterg.Se poate? Daca da spunet`i cumwinking

Fuundabatting eyelashespuppy dog eyes

5 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Da, se poate. Trimite o cerere la CONTACT sau raporteaza-ti singur/a intrebarile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai m-am uitat pe intrebarile tale si sincer nu prea am la ce sa raspund.cred ca ai vreo 8-9 ani asa e? eu zic sa te maturizezi un pic,sa -ti reconsideri pozitia si atitudinea fata de oameni,si fata de tine insuti. uitate la televizor,citeste,nu-ti face temele pe TPU,sau proiectele,nu-ti numi colega c...a fiindca-i place altui coleg de ea, fii inteligenta nu mediocra, fiindca asta reiese din intrebarile tale.si cu cine sustii tu campania antiprosti? sa inteleg ca v-ati gasit vreo cativa superinteligenti fata de restul userilor? sau esti singura si ne-ai inconjurat? daca vrei sa stergi intrebarile da clic pe contact, dreapta sus, si posteaza-ti dorinta catre admini.da ...cum de nu stii?

| KorpiklaaniV a răspuns:

Pai dai la Continut obscent/ilegal apoi la raporteaza si scrii in casuta : Drepturi de autor apoi dai din nou la raporteaza iar intrebarea se va sterge... Funda? big grin

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

@bean nu nu am 8-9 aniphbbbbt.de unde sa stiu daca nu mi-a zis nimeni?

NOname
| NOname a răspuns:

Poti sa trimiti o cerere la CONTACT http://www.tpu.ro/contact (ataseaza link-ul cu postarea, care vrei sa fie stearsa) sau sa raportezi/blochezi singur/a intrebarile sau raspunsurile. In mod normal, este nevoie de minim 2 raportari. Deci, mai rogi un prieten sa te ajute. Dupa ce postarile respective vor fi blocate, ele nu vor mai fi vizibile. Insa doar administratorul site-ului (Stela) le poate sterge de tot.

P.S. apropo, raportarile abuzive/nejustificate se penalizeaza. Trebuie sa ai foarte mare grija ce raportezi, pentru ca daca depasesti limita maxima de raportari abuzive (10), poti sa fii suspendat/a. De fiecare data gandeste-te de zece ori, daca o postare merita sa fie raportata sau nu. Succes! Numai bine!