| didi12 a întrebat:

Cum as putea sa-mi personalizez ghiozdanul(ma rog, de fapt am geanta)? De insigne m-am saturat, asa ca... ce sugestie imi dati?[sigur si vestita FUNDAhee hee :*]

2 răspunsuri:
| Alexxe a răspuns:

Buna.
Ghiozdanul meu e plin de desene. Ar fi o sugestie si pentru tine, in caz ca ghiozdanul este deschis la culoare, folosesti markere(negru-rosu) in caz ca este inchis la culoare poti folosi un corector cu bila, daca vrei sa iti fac modele pentru desene da-mi un prv cu id tau happy
Pa-pa!

| DAAAAN a răspuns:

Eu planuiesc sa fac asta cu litere/silabe/cuvinte in japoneza big grin
am inceput sa invat si vreau sa ma mut intr-o buna zi pe o insula din Japonia