| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU cum dau vote la un raspuns? cine imi zice ii dau funda si vote ( daca inteleg cum)

Răspuns Câştigător
| OaiaNinjalău a răspuns:

Cand intri la o intrebare care are raspunsuri te uiti la unul si in colt o sa gasesti Evalueaza / Raporteaza. Dai click pe Evalueaza si iti apare acolo mai multe bulinute si olositor(0) Nefolositor(0) Amuzant(0) Inteligent(0) Eronat(0)... Dai click la o bulinuta si apoi pe butonul albastru Evalueaza! O zi buna!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Uite print aici:
http://i.imgur.com/Ozwa9Nr.jpg
Sub fiecare raspuns se afla ceea ce am postat mai sus.
Bafta!