| CoCaCoLa a întrebat:

Hei TPU
cum descarc de pe you tube o melodie?

4 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Pai sus in dreapta ai un url, il copiezi si mergi in www.video2mp3.net, il pui acolo si apoi iti da jos melodia, adica ti-o gaseste daca o are si o dai tu jos, o sa ai un buton de descarcare.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Www.listentoyoutube.com... dai pe el, dai paste URL, dupa aya download MP3, dupa aya inca odata, pana iti apare jos ca l-ai descarcat...bafta;)

| ema1ih a răspuns:

Intra pe http://www.video2mp3.net/
Copie url cu melodia respectiva si pune-l unde scrie 'Enter the URL of the video you want to convert to MP3 ' si da convert. Astepti si apasa pe > > Click here to download your converted file < Succes!

| DeazZ a răspuns:

Youtube downlaoderlove struck