| Mainefacemcarne a întrebat:

Cum pot face din 2018 un an mai bun pe tema experientelor? Adica tocmai ma uitam prin pozele din telefon sa fac un album cu amintiri si chiar nu am gasit mai nimic. Ce fel de experiente de neuitat as putea sa imi fac anul asta, avand 14 ani, iar parintii mei nefiind atat de ingaduitori. De exemplu in 2017 o experienta uimitoare a fost o intalnire organizata la scoala de catre diriginta cu niste studenti englezi la teatru veniti din Manchester care au facut niste ateliere de teatru cu noi si un spectacol pe cinste sau o alta experienta a fost primul zbor cu avionul sau prima tara straina in care am calatorit, ori gasirea celei mai bune prietene. Deci, ce pareri aveti? Stiu ca veti spune ca sunt destule experiente pentru varsta mea dar nu, nu sunt deoarece viata e scurta si vreau sa ma bucur de ea din plin.

1 răspuns:
| Mtg a răspuns:

Ca anul 2018 să fie mai bun îți recomand să încerci experiențe noi, să faci ceva ce nu ai mai făcut până acum. Experiențe plăcute de preferat happy