| BambiSd a întrebat:

Cum pot sa fac sa am fundul mai mare? Exista anumite exercitii care m-ar putea ajuta? Am incercat sa mananc mai mult ca sa ma ingras, dar in loc sa se puna unde trebuie, grasimea s-a pus la solduri. Funda pentru cine ma poate ajuta :-s.

Răspuns Câştigător
| maiestro a răspuns:

Genoflexiunile ---- ajuta destul de mult la marirea musculaturii pe fese

2 răspunsuri:
| ZaineaM a răspuns:

Multi spun ca "a face fundul mare " = s-a f***t laughing funda?

| Sfanthul a răspuns:

Sunt o multime de exercitii pentru fund! dar... dureaza si trebuie sa muncesti!