| Bemineever a întrebat:

Cum pot sa scap de chestia aia SweetIM de la internet? Sau de Babylon si IMVU? Imi apare si pe mess...nu pot da emoticoanele cum trebuiewinking. Stiti unde sa dau, cum sa fac sa scap de ele?

Răspuns Câştigător
| BaiatulAnonim a răspuns:

Intra Control Panel din bara start, add or remove programs si cauta in lista sweet IM. Pentru toolbar intra in mozzila sau explorer(unde ai instalat-o) si dai sus pe toolbar click dreapta si remove.

| Bemineever explică (pentru BaiatulAnonim):

Unde gasesc 'toolbar'? In Mozzila?

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru Bemineever):

Toolbar inseamna bara de instrumente adica aia lunga si subtire cu multe butonase. Din cate stiam babylon are si toolbar, daca nu are inseamna ca ai terminat tot de sters. Fa doar ce ti-am zis la Sweet IM si dai pe change/remove. Baftawinking

3 răspunsuri:
| Cezzyyy a răspuns:

Pai am avut si eu de alea, e simplu. te duci asa: START-CONTROL PANEL-PROGRAMS(UNNISTAL OR REMOVE)-SI DE ACOLO CAUTI IN LISTA AIA CUM SE CHEAMA PROGRAMUL CARE VREI SA IL STERGI, DAI O DATA PE EL, DUTE CLICK DREAPTA-UNNISTAL. si gata, sa imi spui daca merge asa ca si eu am uitat cum se face. daca nu merge cauta pe net catrebuie sa fie.