| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa zambesc mult mai frumos..asa sa atrag fetele mai binewinking poate si o gropita ceva? big grin

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți faci albire permanentă la dinți și zâmbești în modul tău, e imposibil să nu atragi pe nimeni.

| Drimmero a răspuns:

Asa ma, feminitizati-va cat mai mult, astia sunt ''barbatii'' din ziua de azi, mi-e si sila, ne faceti de ras!

| Florentina9210 a răspuns:

Sa lasi fitele de cocalar!

| WaterDrop a răspuns:

Photoshop se pare ca te-a ajutat destul de mult la restul.Incearca si in acest caz, sigur merge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum,măi,nu ti.au aparut pana acum gropitele? O fi vreo dereglare...hormonala.

| FataȘarpe a răspuns:

1. Renunta la botu' de rata ca nu esti puradoaica diva de 13 ani.
2. Zambeste.
3. Stai? Nu stii sa zambesti? Hai sa-ti arat pasii:
a) mergi in baie
b) ia sticla de clor
c) deschide-o
d) bea

Succes happy

| ALittleDeath a răspuns:

Eu mi-am facut gropite cu o bormasina. A meritat. Recomand!