| boboboss a întrebat:

Hei TPU, cum sa imi fac viata la scoala mai interesanta, adica mai palpitanta? Nu doar monotonia de zi cu zi. big grin.

5 răspunsuri:
| ChrissD a răspuns:

Trebuie sa ai un anturaj pe masura ta si sa mai te si distrezi dupa scoala ai nevoie de motivatie amuzanta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Socializand in 'bisericuta' potrivita. Pe mine anturajul ma facea sa merg relaxat la scoala. Mai o barfa, un chiul, un pont pentru o noua cucerire... Sa vezi ce repede trece timpul.

| cristimihailov a răspuns:

Ce ai zice sa ii dai capace jandarmului?
Sau sa te iei la lupta cu golaneii scolii?

| PedoBarbie a răspuns:

Învăţând şi având o relaţie bună cu copii(colegii).

| Rotari_Valy_1997 a răspuns:

Nu stiu...adica poti sa atragi o gagicuta,sa fii popular,sa mai tragi o barfa,o porecla cuiva, sa fii glumet, sa dai foc scolii, sa inventezii povesti interesante despre tine.Ok, acum depinde de tine.