| Ema1234 a întrebat:

big grin Am o problema, ca toti adolescentii de altfel, cu cosurile! tongue
Dar problema mea nu e asta, ci faptul ca mi-a ramas ceva semne, desttul de mici, dar sunt acolo x_x sad
De la niste iritatii pe obraji, mi-au ramas pe ambii obraji cate-un semn micut asa, nu se vede foarte mult dar as vrea sa scap de el. Pur si simplu e o...gaurica mica in obraz. :-) Am auzit ca daca te bronzezi nu se mai observa, eu fiind si alba laughing
Ce pot face? sad Orice lean sau tratament mi-ar fi de folos! Fundaa!batting eyelashes :*

2 răspunsuri:
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Http://www.unica.ro/......16892.html

Mai poti incerca cu zeama de lamaie sau crema de galbenele.

Sper ca te-am ajutat!

| Ema1234 explică:

La penultimul rand voiam sa scriu "LEAC!" blushing